Kviz „Čitam i skitam“

4.4.2022.

Poznati dobitnici nagrada XIV. kviza „Čitam i skitam”

Nakon dvogodišnje stanke prouzrokovane pandemijom ponovno smo se okupili skupa u čitaonici Gradske knjižnice Subotica na javno izvlačenje nagrada XIV. kviza za poticanje čitanja „Čitam i skitam”. U ponedjeljak, 4. travnja 2022. godine čitaonica je bila premala da primi svu zainteresiranu djecu koja su željela sudjelovati u ovom programu kojim smo proslavili rođendan Hansa Christiana Andersena te obilježili Međunarodni dan knjige za djecu.

Da smo svi bili željni ovakvih aktivnosti govori i podatak da je tijekom veljače i ožujka, koliko je trajao kviz „Čitam i skitam”, online upitnik na mrežnoj stranici Gradske knjižnice Subotica popunilo oko 900 djece osnovnoškolske dobi. Tema kviza bili su mitovi i legende što se također pokazalo kao dobar odabir.

Javnom izvlačenju čak 300 nagrada, što je također najviše do sada, prethodio je kraći program u kojem su sudjelovali Dragan Rokvić, ravnatelj Gradske knjižnice Subotica, informatorice Dječjeg odjela koje su provele kviz po osnovnim školama u Subotici i okolici kao i Plesni studio „Larisa”.

https://youtu.be/AblIXDbrKX0

Tko su dobitnici vrijednih nagrada naših prijatelja knjige i čitanja, pročitajte u popisu koji slijedi u nastavku teksta. Još jednom zahvaljujemo svim sponzorima što su prepoznali značaj ove akcije i svojim darovima nagradili djecu koja čitaju.

Popis nagrađene djece u Kvizu „Čitam i skitam”:

 

Bicikl (Caritas Subotica):

Jana Papić, 2.r., OŠ „10. oktobar”, Subotica

<pRoleri (Venera bike d.o.o.):

Olivera Dakić, 1.r., OŠ „Sveti Sava”, Subotica

<pGodinu dana besplatnog korištenja najsuvremenije antivirusne zaštite (Yunet):

Dávid Csíkos, 5.r., OŠ „Miroslav Antić”, Palić

Hanna Kis, 3.r., OŠ „Miroslav Antić”, Palić

Janja Marki, 1.r., OŠ „Sveti Sava”, Subotica

<pSlušalice (Infostud grupa):

Stefan Nikolić, 1.r., OŠ „Miroslav Antić”, Palić

Boglárka Homolya, 4.r., OŠ „HunyadiJános”, Čantavir

Lara Mrkaljević, 3.r., OŠ „Vladimir Nazor”, Đurđin

Luka Lazić, 2.r., OŠ „SzéchenyiIstván”, Subotica

Hargita Szakáll, 8.r., OŠ „Jovan Jovanović Zmaj”, Subotica

Martin Timár, 5.r., OŠ „SzéchenyiIstván”, Subotica

Timotej Vukmanov Šimokov, 5.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Áron Kicsi, 5.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Zsófia Nagy, 2.r., OŠ „HunyadiJános”, Čantavir

Balázs Bugár, 7.r., OŠ „10. oktobar”, Subotica

<pPoklon paket slušalice (Zavod za kulturu vojvođanskih Hrvata):

Lea Kovačević, 3.r., OŠ „Ivan Milutinović”, Mala Bosna

Tifani Kujundzsity, 8.r., OŠ „Jovan Jovanović Zmaj”, Subotica

Katarina Juhas, 2.r., OŠ „Sveti Sava”, Subotica

Lara Fleischman, 7.r., OŠ „Miroslav Antić”, Palić

Mateja Volorad, 2.r., OŠ „Kizur István”, Subotica

<pPoklon paket eksterna baterija (Zavod za kulturu vojvođanskih Hrvata):

Benjamin Oswald, 5.r., OŠ „Jovan Jovanović Zmaj”, Subotica

Filip Davčik, 4.r., OŠ „Sonja Marinković”, Subotica

Elena Hanna Kujundžić, 1.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Radoman Kijanović, 2.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Katarina Ekhard, 7.r., OŠ „Vuk Karadžić”, Bajmok

<pTastatura za kompjutor (Infostud grupa):

Konsztantin Révész Szabó, 1.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Stefani Nađ, 4.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Aleksa Kresić, 4.r., OŠ „KizurIstván”, Subotica

Réka András Gyuricsin, 3.r., OŠ „HunyadiJános”, Čantavir

Mijat Vukadinović, 7.r. OŠ „SzéchenyiIstván”, Subotica

Lea Vojnić Purčar, 8.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

<pZvučnici za kompjutor (Infostud grupa):

Mihajlo Kukić, 1. r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Elena Panić, 4. r., OŠ „Sonja Marinković”, Subotica

DunjaVojnić Tunić, 2. r., OŠ „Bosa Milićević”, Novi Žednik

<pUSB (Infostud grupa):

Lea Orovec, 2.r., OŠ „HunyadiJános”, Čantavir

Boglárka Rada, 1.r., OŠ „HunyadiJános”, Čantavir

Lav Dimitrijević Karanac, 6.r., OŠ „KizurIstván”, Subotica

Ines Saulić, 8.r., OŠ „SzéchenyiIstván”, Subotica

Lara Szabó, 2.r., OŠ „HunyadiJános”, Čantavir

Elena Trećakov, 2.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Aliz Tóth, 1.r., OŠ „Vuk Karadžić”, Bajmok

Petra Fábiján, 3.r., OŠ „Majšanski put”, Subotica

Emanuela Vukmanov Šimokov, 3.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Emese Urányi, 7.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

<pUSB (Nordnet):

Emili Kiss, 7.r., OŠ „Széchenyi István”, Subotica

Jana Jokić, 4.r., OŠ „Ivan Milutinović”, Subotica

<pUSB (Lunar):

Nađa Šćepanović, 3.r., OŠ „Széchenyi István”, Subotica

Dario Đorđević, 6.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

<pŠkolska torba i školski pribor (brend Octopus i Univerzal d.o.o.):

Boris Lacak, 5.r., OŠ „Majšanski put”, Subotica

Matej Perčić, 1.r., OŠ „Sveti Sava”, Subotica

Anastasija Sedlić, 2.r., OŠ „Sonja Marinković”, Subotica

Tanja Stantić, 8.r., OŠ „Ivan Milutinović”, Mala Bosna

Tara Brestovac, 2.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

David Kovačević, 1.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Jovan Čemerlić, 6.r., OŠ „Sveti Sava”, Subotica

Milica Turanov, 3.r., OŠ „Sveti Sava”, Subotica

Emilija Tubić, 7.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Tea Újvári, 5.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

<pŠkolska torba(NIU „Hrvatska riječ”):

Aleks Kujundžić, 2. r., OŠ „Ivan Milutinović”, Mala Bosna

Kata Nagy Kanász, 4.r., OŠ „Jovan Jovanović Zmaj”, Subotica

Kosta Todorović, 3.r., OŠ „SzéchenyiIstván”, Subotica

Jovana Ivetić, 2.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Jelena Rajak, 3.r., OŠ „Bosa Milićević”, Novi Žednik

Teodora Popović, 7.r., OŠ „Sonja Marinković”, Subotica

Lea Lončarević, 5.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Vladimir Čučković, 8.r., OŠ „Jovan Jovanović Zmaj”, Subotica

Dušan Tutorić, 2.r., OŠ „SzéchenyiIstván”, Subotica

<pVaučer u vrijednosti od 1.500 dinara za kupnju u prodavnici Signal (Norma group):

Jakov Vukov, 4.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Csenge Kőműves, 3. r., OŠ „HunyadiJános”, Čantavir

Dominika Rada, 3. r., OŠ „HunyadiJános”, Čantavir

Richárd Perna, 7. r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Dimitrije Čemerlić, 4. r., OŠ „Sveti Sava”, Subotica

Ilija Matković, 2. r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Nikola Tulumović, 2. r., OŠ „Sveti Sava”, Subotica

Ana Krnajski, 2. r., OŠ „Sveti Sava”, Subotica

<pVaučer u vrijednosti od 1.000 dinara (Flamingo torte i kolači):

Luka Jurić, 3. r., OŠ „Sonja Marinković”, Subotica

Mateja Cvijanov, 3. r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Sara Nikolić, 2. r., OŠ „Sonja Marinković”, Subotica

Nóra Szalma, 8. r., OŠ „SzéchenyiIstván”, Subotica

Uroš Caprić, 2. r., OŠ „Ivan Milutinović”, Subotica

<pPoklon paket soka (Next):

Jovana Rajkovača, 1.r., OŠ „Majšanski put”, Subotica

Samir Arslani, 7.r., OŠ „Jovan Jovanović Zmaj”, Subotica

Irina Adamović, 1.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Andrea Gulassa, 8.r., OŠ „Széchenyi István”, Subotica

Danilo Adamov, 1.r., OŠ „Miroslav Antić”, Palić

Marin Rajković, 2.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Petra Ivković Ivandekić, 6.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Marija Damjanović Čokić, 7.r., OŠ „Ivan Milutinović”, Subotica

Kalina Kalančev, 1.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Vojin Batinić, 5.r., OŠ „Jovan Jovanović Zmaj”, Subotica

Mia Mančić, 4.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Dávid Szikora, 2.r., OŠ „Đuro Salaj”, Subotica

Ádám Losonc, 8.r., OŠ „PetőfiSándor”, Hajdukovo

Ádám Fremond, 2.r., OŠ „Moša Pijade”, Pačir

Dunja Nadj, 2.r., OŠ „SzéchenyiIstván”, Subotica

Milica Putnik, 2.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Vidak Škavo, 1.r., OŠ „KizurIstván”, Subotica

Martina Dulić, 8.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Petra Vuković, 3.r., OŠ „Sonja Marinković”, Subotica

Marko Bjelica, 2.r., OŠ „SzéchenyiIstván”, Subotica

<pPoklon paket soka (Hrgovi d.o.o.):

Miloš Vitić, 2. r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Una Damjanović, 2. r., OŠ „Bosa Milićević”, Novi Žednik

Dániel Halász, 3. r., OŠ ,,Jovan Mikić”, Subotica

Natália Pap, 3. r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

<pPoklon paket – milk shake s okusom karamele (Imlek):

Nika Papac, 3.r., OŠ „Ivan Milutinović”, Subotica

Teodora Vujković, 4.r., OŠ „Matija Gubec”, Tavankut

Una Stipić, 7.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Saška Đokić, 2.r., OŠ „Miroslav Antić”, Palić

Igor Kovács, 6.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Ivor Görög, 2.r., OŠ „Đuro Salaj”, Subotica

Dorisz Varga, 4.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Szabina Govorković, 3.r., OŠ „SzéchenyiIstván”, Subotica

Hannah Halasi, 5.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Dominik Sarić Lukendić, 3.r., OŠ „Ivan Milutinović”, Subotica

Filip Rudić, 4.r., OŠ „Matija Gubec”, Tavankut

Hana Sič, 6.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Herold Hauk, 4.r., OŠ „Jovan Jovanović Zmaj”, Subotica

Bence Bakač, 4.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Ana Keteles, 5.r., 4.r., OŠ „Jovan Jovanović Zmaj”, Subotica

<p

Mc Donald's obrok (Mc Donald's):

Elena Suknović, 7.r., OŠ „Matija Gubec”, Tavankut

Jana Knežević, 2.r., OŠ „Majšanski put”, Subotica

Bátor Áron Lassú, 2.r., OŠ „HunyadiJános”, Čantavir

Lena Rudinski, 2.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Davor Dulić, 5.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Bogdan Šild, 4.r., OŠ „Sveti Sava”, Subotica

Elena Šad, 3.r., OŠ „Ivan Milutinović”, Subotica

Teodora Bošnjak, 7.r., OŠ „Majšanski put”, Subotica

Nina Mandić, 5.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Lara Šegina, 6.r., OŠ „Matija Gubec”, Tavankut

<pPoklon paket (Mogyi):

Lenka Milošević, 2. r., OŠ ,,Jovan Mikić”, Subotica

Andrej Davcik, 4. r., OŠ „Matija Gubec”, Tavankut

Magdalena Kujundžić, 1. r., OŠ ,,Matko Vuković”, Subotica

Jovana Zec, 4. r., OŠ „Sonja Marinković”, Subotica

Kristina Šarčević, 7. r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Dušan Urukalo, 4. r., OŠ „Matija Gubec”, Tavankut

Nikolina Vesić, 4. r., OŠ „10. oktobar”, Subotica

Ádám Zónai, 2. r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Uroš Pjanić, 5. r., OŠ „Sveti Sava”, Subotica

Luka Milanković, 6. r., OŠ „Ivan Milutinović”, Subotica

<pKnjiga (Rotografika):

Gavrilo Kopanja, 1.r., OŠ „Bosa Milićević”, Novi Žednik

Pablo Golčevski, 2.r., OŠ ,,Jovan Jovanović Zmaj”, Subotica

Mihajlo Vidović, 4.r., OŠ ,,Kizur István”, Subotica

Mia Maličević, 1.r., OŠ ,,Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Strahinja Kečenović, 3.r., OŠ ,,Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Maksim Tatić, 1.r., OŠ ,,Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Vedran Matković, 4.r., OŠ ,,Matko Vuković”, Subotica

Igor Vojnić, 2.r., OŠ ,,Sonja Marinković”, Subotica

Mikša Bakač, 1.r., OŠ ,,Jovan Mikić”, Subotica

Mark Ostrogonac, 2.r., OŠ ,,Jovan Mikić”, Subotica

Relja Basarić, 2.r., OŠ ,,Jovan Mikić”, Subotica

Staša Grbić, 1.r., OŠ ,,Ivan Milutinović”, Subotica

Daniel Sabo, 1.r., OŠ ,,Ivan Milutinović”, Subotica

Miloš Šarčević, 1.r., OŠ ,,Ivan Milutinović”, Subotica

Ivan Takač, 1.r., OŠ ,,Sveti Sava”, Subotica

Lena Vukov, 1.r., OŠ ,,SzéchenyiIstván”, Subotica

Andrej Kopunović Legetin, 2.r., OŠ ,,Pionir”, Stari Žednik

Nikola Skenderović, 1.r., OŠ ,,Matija Gubec”, Tavankut

Mark Kovač, 1.r. OŠ ,,Majšanski put”, Subotica

Luka Krnjajić, 2.r. OŠ ,,Vuk Karadžić”, Bajmok

Lea Borsos, 1.r., OŠ „Miroslav Antić”, Palić

Boglárka Fejős, 1.r., OŠ „Miroslav Antić”, Palić

Heléna Hajdú 2.r., OŠ „HunyadiJános”, Čantavir

Zoltán Szántó, 1.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Ádám Medgyesi, 1.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Kristóf János Korhecz, 2.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Botond Cindel, 2.r., OŠ „Vuk Karadžić”, Bajmok

Kloé Kedves, 2.r., OŠ „SzéchenyiIstván”, Subotica

Lúcia Antal, 2.r., OŠ „SzéchenyiIstván”, Subotica

Leon Listyevity, 2.r., OŠ „10. oktobar”, Subotica

Adi Klener Bagi, 2.r., OŠ „10. oktobar”, Subotica

Krisztina Papp, 1.r., OŠ „10. oktobar”, Subotica

Illés Szofi, 2.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Kristóf Rózsa, 1.r., OŠ „Majšanski put”, Subotica

Ármin Ribár, 2.r., OŠ „Majšanski put”, Subotica

Róbert Faragó, 2.r., OŠ „Majšanski put”, Subotica

Emilia Ficsor, 2.r., OŠ „Kizur István”, Subotica

Kevin Filep, 2.r., OŠ „Kizur István”, Subotica

Martin Sors Bence, 2.r., OŠ „Kizur István”, Subotica

László Nagy Kanász, 2.r., OŠ „KizurIstván”, Subotica

Matea Đukić, 2.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Ivan Kolar, 5.r., OŠ „Matija Gubec”, Tavankut

Martin Crnković, 3.r., OŠ „Ivan Milutinović”, Subotica

Sunčica Barbulović, 1.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

David Stantić, 4.r., OŠ „Ivan Milutinović”, Mala Bosna

Elena Lončarević, 1.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Matea Bako, 4.r., OŠ „Vladimir Nazor”, Đurđin

Sofija Kovačević, 2.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Anastazija Dulić, 1.r., OŠ „Vladimir Nazor”, Đurđin

Ivan Ostrogonac, 2.r., OŠ „Ivan Milutinović”, Subotica

Valentin Čović, 7.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Fabijan Dulić, 8. r., OŠ „Matija Gubec”, Tavankut

Petar Dulić, 7.r., OŠ „Vladimir Nazor”, Đurđin

Luka Vuković, 8.r., OŠ „Matija Gubec”, Tavankut

Ivona Poljaković, 5.r., OŠ „Ivan Milutinović”, Mala Bosna

Nikolina Mačković, 7.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Josip Svirčev, 5.r., OŠ „Ivan Milutinović”, Subotica

Petra Vojnić Tunić, 8.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Barbara Dulić, 4.r., OŠ „Vladimir Nazor”, Đurđin

Emilia Tonković, 2.r., OŠ „Ivan Milutinović”, Subotica

<pPoklon paket (Grad Subotica):

Ivett Dudás, 3. r., OŠ „Széchenyi István”, Subotica

Milica Uvalin, 4. r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Ivana Skenderović, 7. r., OŠ „Jovan Jovanović Zmaj”, Subotica

Petra Vojnić Purčar, 5. r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Olivér Tóth, 4. r., OŠ „Vuk Karadžić”, Bajmok

Sara Beređi, 1. r., OŠ „Sveti Sava”, Subotica

Aiša Ibraimović, 8. r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Dorotea Popović, 4. r., OŠ „Sonja Marinković”, Subotica

Isidora Blagojević, 3. r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Luca Heléna Kovács, 2. r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

<pObiteljska ulaznica za ZOO vrt do 5 osoba (ZOO vrt Palić):

Petra Šaru, 1. r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Božidar Vacić, 4.r., OŠ „Matija Gubec”, Tavankut

Nikola Vujković Lamić, 7. r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Diona Šefer, 4. r., OŠ „Matija Gubec”, Tavankut

Petra Savić, 6. r., OŠ „HunyadiJános”, Čantavir

Nevena Džamić, 4. r., OŠ „Majšanski put”, Subotica

Linda Ivkovity Ivandekity, 3. r., OŠ „HunyadiJános”, Čantavir

Sofija Orelj, 4. r., OŠ „Majšanski put”, Subotica

Ognjen Orelj, 4.r., OŠ „Majšanski put”, Subotica

Nada Ivović, 3. r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

<pMajice sa znakom kviza (Gradska knjižnica Subotica):

Filip Vojnak, 2. r., OŠ „Majšanski put”, Subotica

Stela Baić, 4. r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Alíz Müller, 2. r., OŠ „Miroslav Antić”, Palić

Benedek Fülöp, 1. r., OŠ „HunyadiJános”, Čantavir

Armand Rostyák, 2. r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Regina Német, 4. r., OŠ „Hunyadi János”, Čantavir

Andjela Jovanović, 3. r., OŠ „Majšanski put”, Subotica

Teodora Kečenović, 8. r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Sara Mitić, 7. r., OŠ „Vuk Karadžić”, Bajmok

Sara Kekezović, 1. r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Uroš Perić, 2. r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Milana Gagović, 3. r., OŠ „Sonja Marinković”, Subotica

<pŠalice sa znakom kviza (Gradska knjižnica Subotica):

Nikola Đukić, 1.r., OŠ „Matija Gubec”, Tavankut

Sofija Despotović, 2.r., OŠ „Sonja Marinković”, Subotica

Marija Rokvić, 2.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Strahinja Kovačević, 5.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Olivér Gurbity, 2.r., OŠ „Miroslav Antić”, Palić

Lana Lončarević, 6.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Mana Molnar, 1.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Jovana Damjanović, 5.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

David Kesegi, 3.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Sara Knežević, 2.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Jovana Ivković, 4.r., OŠ „Matija Gubec”, Tavankut

<pVaučer u vrijednosti od 500 dinara (Kockica):

Luka Pašagić, 6. r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

ŽanaSuknović, 6. r., OŠ „Matija Gubec”, Tavankut

VladimirPeić Tukuljac, 1. r., OŠ „Matija Gubec”, Tavankut

Aleksa Lugonja, 3.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Lara Prćić, 6. r., OŠ „Matija Gubec”, Tavankut

Csongor Kőműves, 2. r., OŠ „HunyadiJános”, Čantavir

László Barnabás Ludmány, 3. r., OŠ „HunyadiJános”, Čantavir

Stela Marjanović, 3. r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Csilla Urányi, 1. r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Emma Kopasz, 2. r., OŠ „HunyadiJános”, Čantavir

<pPoklon paket (Ametek):

Petra Babić, 2. r., OŠ „Sonja Marinković”, Subotica

Strahinja Vugdelić, 3. r., OŠ „Sonja Marinković”, Subotica

Rastko Đurić, 4. r., OŠ „Sonja Marinković”, Subotica

Helena Deak, 3. r., OŠ „Vuk Karadžić”, Bajmok

Petra Prica, 5. r., OŠ „Sonja Marinković”, Subotica

<pUlaznice za kino (Eurocinema kino):

Áron Álmos Harangozó, 6.r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Emma Pecka, 5. r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Emese Balázs, 2. r., OŠ „Đuro Salaj”, Subotica

Greta Ver, 3. r., OŠ „Széchenyi István”, Subotica

Sara Dulić, 6. r., OŠ „Vladimir Nazor”, Đurđin

Andrija Matković, 7. r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Vid Lebović, 3. r., OŠ „Sonja Marinković”, Subotica

Đuro Vukov, 4. r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Pavao Piuković, 6. r., OŠ „Ivan Milutinović”, Subotica

Sofija Dejić, 1. r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

<pUlaznice za Dječje kazalište (Dječje kazalište Subotica):

Dániel Csíkos, 2. r., OŠ „Miroslav Antić”, Palić

Nikolija Uverić, 2. r., OŠ „Jovan Jovanović Zmaj”, Subotica

Relja Pirša, 4. r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Leon Ištvanović, 1. r., OŠ „Sveti Sava”, Subotica

Sztella Horvát Militics, 2. r., OŠ „Miroslav Antić”, Palić

Reka Šiplika, 7. r., OŠ „Majšanski put”, Subotica

Anita Nađ, 2. r., OŠ „Sveti Sava”, Subotica

Mila Urošević, 2. r., OŠ „Sonja Marinković”, Subotica

Dániel Balázs, 6. r., OŠ „Đuro Salaj”, Subotica

Lúcia Benák, 5. r., OŠ „10. oktobar”, Subotica

Milica Brđanin, 3. r., OŠ „Sonja Marinković”, Subotica

Jovana Maksić, 5. r., OŠ „Ivan Milutinović”, Subotica

Zoltán Farkas, 3. r., OŠ „Đuro Salaj”, Subotica

Tea Stanković, 1. r., OŠ „Đuro Salaj”, Subotica

Danilo Vekić, 2. r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Dóra Miklós, 3. r., OŠ „Miroslav Antić”, Palić

Matija Stojadinović, 4. r., OŠ „Sonja Marinković”, Subotica

Simo Ninković, 3.r., OŠ „Ivan Milutinović”, Subotica

Lazar Jeremić, 2. r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Andjela Matović, 2. r., OŠ „Sonja Marinković”, Subotica

<pDnevne ulaznice za bazen „Prozivka” (JKP Stadion):

Staša Stankov, 2. r., OŠ „Sonja Marinković”, Subotica

Lea Stantić, 3. r., OŠ „Ivan Milutinović”, Subotica

Uroš Trbojević, 3. r., OŠ „Sonja Marinković”, Subotica

Iva Mak, 2. r., OŠ „Sonja Marinković”, Subotica

Jana Červenjak, 4. r., OŠ „Majšanski put”, Subotica

Dunja Milković, 5. r., OŠ „Jovan Jovanović Zmaj”, Subotica

Teodor Blažić, 4. r., OŠ „Ivan Goran Kovačić”, Subotica

Melanija Pašagić, 5. r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Karla Vetro, 3. r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Lilla Polyák, 8. r., OŠ „Vuk Karadžić”, Bajmok

<pPoklon paket (Norma group)

KatarinaVukmanov Šimokov, 1.r., OŠ „Matko Vuković”, Subotica

Nikola Jovanić Žaki, 3.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

Teodora Božanić, 1.r., OŠ „Jovan Mikić”, Subotica

<p

Foto galerija

1 2
 
Naslovnica Usluge Kontakt Radno vrijeme
O nama Vijesti Aktivnosti Posudbeni odjel za odrasle Dječji odjel Matična služba Znanstveni odjel Digitalna knjižnica Naša izdanja Zavičajna zbirka Stara i rijetka knjiga Bibliotečka mreža Dani Dezsőa Kosztolányija Književni KIŠobran Dani Balinta Vujkova Američki kutak Kviz „Čitam i skitam“