18.4.2013.

Najava izleta za sudionike Kviza “Čitam i skitam”

Nagradno besplatno putovanje za djecu bit će organizirano u srijedu,24. travnja 2013. godine kada ćemo putovati u Beograd. Planiran je obilazak Biblioteke Grada Beograda, gdje ćemo u Rimskoj dvorani pogledati crtani film po tekstu Braće Grimm a potom ćemo obići Kalemegdan.

Polazak je planiran u 8.00 sati s parkinga iza Otvorenog sveučilišta, a povratak između 19 i 20 sati. Sa sobom je potrebno ponijeti hranu i vodu za taj dan a sve ostale ulaznice i program osigurala je Gradska biblioteka. U pratnji djece putovat će i 5 odraslih osoba, uposlenika knjižnice koji govore sva tri službena jezika našega grada.