10.3.2011.

Lektira na hrvatskom jeziku

Zadovoljstvo nam je obavijestiti Vas da je na Posudbenom odjelu za odrasle Gradske biblioteke Subotica formiran odvojeni prostor na kojem je postavljena lektira za srednju školu tiskana na hrvatskom jeziku. Knjige su donacija Ministarstva obrazovanja Republike Hrvatske koje je Hrvatska čitaonica proslijedila i darovala Gradskoj biblioteci Subotica. Ova vrijedna donacija, sastavljena od 65 naslova i oko 600 knjiga, od izuzetnog je značaja za obrazovanje na hrvatskom jeziku.