20.5.2013.

Raspored rada čitaonice Gradske knjižnice i kulturni program za razdoblje od 20. do 26. svibnja 2013. godine

Kako bismo izašli u susret Vama, našim dragim korisnicima, svakoga ćemo tjedna na web i facebook stranicama objavljivati raspored rada čitaonice Gradske knjižnice, kao i raspored kulturnih događanja za sljedeći tjedan. Dobro nam došli!

U utorak 21. svibnja 2013. godine u dvorištu Gradske knjižnice s početkom u 12 sati svoju knjigu "Ne dirajte moje bube" predstavit će Tode Nikoletić. U čitaonici Gradske knjižnice s početkom u 19.30 sati koncert će održati Dječji subotički tamburaški orkestar. Čitaonica će taj dan s korisnicima raditi do 19 sati.

U srijedu 22. svibnja 2013. godine s početkom u 12 sati u dvorištu Gradske knjižnice svoju knjigu "Planiranje prošlosti" predstavit će Ljubivoje Ršumović.

U četvrtak 23. svibnja 2013. godine, s početkom u 12 sati u dvorištu Gradske knjižnice Robert Takarič predstavit će svoju knjigu "Pametna knjiga o školskom dvorištu".

U petak 24. svibnja 2013. godine,  s početkom u 19 sati, u dvorištu Gradske knjižnice svoju knjigu "Rumini" predstavit će Judit Berg. Iste večeri, s početkom u 19 sati, u čitaonici Gradske knjižnice bit će predstavljen časopis "Šikoj", te će stoga čitaonica s korisnicima raditi do 18.30 sati.