10.6.2013.

Raspored rada čitaonice Gradske knjižnice i kulturni program za razdoblje od 10. lipnja do 16. lipnja 2013. godine

Kako bismo izašli u susret Vama, našim dragim korisnicima, svakoga ćemo tjedna na web i facebook stranicama objavljivati raspored rada čitaonice Gradske knjižnice, kao i raspored kulturnih događanja za sljedeći tjedan. Dobro nam došli!

U petak 14. lipnja s početkom u 19,30 sati Noemi Tot, studentica Akademije umjetnosti u Sarajevu, na odsjeku flaute održat će koncert u čitaonici Gradske knjižnice. Čitaonica će s korisnicima raditi do 19 sati.