2.9.2013.

Raspored rada čitaonice Gradske knjižnice Subotica i kulturni program za razdoblje od 2. do 8. rujna

Kako bismo izašli u susret Vama, našim dragim korisnicima, svakog tjedna ćemo na internetskoj stranici i FB profilu objavljivati raspored rada čitaonice Gradske knjižnice Subotica, kao i raspored kulturnih događanja za sljedeći tjedan. Dobro nam došli!

Radno vrijeme Gradske knjižnice Subotica se nakon ljetnjeg radnog vremena vraća uobičajenom rasporedu, te tako Posudbeni odjel za odrasle, Dječji i Zavičajni odjel rade svakog radnog dana od 7,30 do 19,30 sati a subotom od 7,30 do 13,00 sati. Čitaonica Znanstvenog odjela će s korisnicima raditi svakog radnog dana od 7,30 do 19,30 sati, subotom od 7,30 do 13,00 sati. Američki kutak je za korisnike otvoren svakog radnog dana od 7,30 do 19,30 sati, subotom od 7,30 do 13,00 sati.

Izložba u povodu Dana grada “Blago subotičke knjižnice” je za sugrađane otvorena do 16. rujna 2013. godine svakog radnog dana od 7,30 do 19,30.

U četvrtak 5. rujna s početkom u 19 sati Nenad Nimčević će predstaviti svoj roman “Peto Sunce”. Pored autora o knjizi će govoriti i Eva Bačlija, Anđelka Cvijić i Milenko Popadić. Večer će svojom glazbom obogatiti ansambl Ravnica. Moderator večeri je Dragan Rokvić, ravnatelj Gradske knjižnice Subotice. Toga dana čitaonica Znanstvenog odjela će s korisnicima raditi do 18 sati.

Dobro nam došli!