9.9.2013.

Raspored rada čitaonice Gradske knjižnice i kulturni program za razdolje od 09. do 15. rujna.

Kako bismo izašli u susret Vama, našim dragim korisnicima, svakog tjedna ćemo na internetskoj stranici i FB profilu objavljivati raspored rada čitaonice Gradske knjižnice Subotica, kao i raspored kulturnih događanja za sljedeći tjedan. Dobro nam došli!

U četvrtak 12. rujna s početkom u 19,30 sati Društvo recitatora iz Feketića će biti gost Életjela. Recitatori će recitirati stihove Istvána Domonkos. Čitaonica Znanstvenog odjela će s korisnicima raditi do 18 sati.

Izložba povodom Dana grada pod nazivom "Blago subotičke knjižnice" je za sugrađane otvorena do 16. rujna 2013. godine svakog radnog dana od 7,30 do 19,30.

U subotu, 14. rujna, na Dječjem odjelu bit će održane dvije kreativne radionice s početkom u 9 i u 11 sati.

Dobro nam došli!