29.9.2013.

Raspored rada čitaonice Gradske knjižnice i kulturni program za period od 30. rujna do 6. listopada

U ponedjeljak, 30. rujna, od 14 do 16 sati u čitaonici Znanstvenog odjela održat će se natjecanje osnovnoškolaca u poznavanju mađarskih narodnih bajki. Na ovaj način proslavit ćemo Dan mađarskih narodnih bajki, a ujedno i rođendan Eleka Benedeka, najpoznatijeg prikupljača bajki nastalih na mađarskom govornom području. Čitaonica Znanstvenog odjela na taj dan neće raditi s korisnicima u razdoblju od 13:30 do 16:30 sati.