27.10.2013.

Predstavljanje knjige Vlade Arsića IZGUBLJENE U MAGLI

Srdačno Vas pozivamo na predstavljanje knjige Vlade Arsića IZGUBLJENE U MAGLI koje će biti održano u srijedu, 30. listopada 2013. godine, u čitaonici Gradske knjižnice s početkom u 19.30 sati. Moderator večeri je Sanja Vasić, knjižničarka-informatorica.

Vlada Arsić je novinar dnevnika „Naših novina” i urednik listova „Horizont” i „Sat”. Čitalačkoj publici se već predstavio romanom „Lopatanje đavola” kojim se osvrnuo na dešavanja u manastiru Crna reka. Nova Arsićeva knjiga IZGUBLJENE U MAGLI obrađuje temu trgovine ljudima.

Dobro nam došli!