27.10.2013.

Predstavljanje knjige Aleksandra Gatalice PISAC NE STANUJE OVDJE

Srdačno Vas pozivamo na predstavljanje knjige Aleksandra Gatalice PISAC NE STANUJE OVDJE koje će biti održano u četvrtak, 31. listopada 2013. godine, u čitaonici Znanstvenog odjela u 18 sati. O knjizi će, osim autora, govoriti i profesor doktor Petar Pijanović i književni kritičar Draško Redžep. Organizator večeri je „Studio Moderna”.

Za knjigu eseja PISAC NE STANUJE OVDJE Aleksandar Gatalica je dobio nagradu „Dejan Medaković". Nagradu „Dejan Medaković” je osnovala nakladnička kuća „Prometej” u znak trajnog sjećanja i poštovanja prema Dejanu Medakoviću (1922.-2008.), povjesničaru umjetnosti, memoaristu, pjesniku, kroničaru i prozaiku.