4.11.2013.

Raspored rada čitaonice Gradske knjižnice i kulturni program za razdoblje od 4. do 10. studenog 2013. godine

U petak, 8. studenog 2013. godine, s početkom u 9 sati bit će održana XII. Pokrajinska smotra recitatora na hrvatskom jeziku.

Istoga dana s početkom u 19 sati bit će održano predstavljanje knjige „Hodaj 1,2,3" Ljubice Vukov Mihajilo. O knjizi će osim autorice govoriti i recenzenti knjige Pero Zubac, mr. Milica Lilić Jeftimijević i mr. Jovan Mihajilo. Moderator večeri je Jelena Stoisavljević. Etno grupa „Iskon“ će glazbom oplemeniti večer.

Čitaonica Znanstvenog odjela u petak, 8. studenog 2013. godine, neće raditi s korisnicima.

U subotu, 9. studenog 2013. godine, na Dječjem odjelu bit će održana kreativna radionica za djecu. Početak je u 9 i u 11 sati. Za sudjelovanje u radionici potrebno je biti članom Gradske knjižnice, školskog uzrasta, te dolazak rezervirati blagovremeno telefonom ili osobno na Dječjem odjelu. Broj mjesta je ograničen zbog kvalitete rada s djecom. Potrebni materijal osigurava knjižnica, a gotove radove djeca nose kući. Cijena je 150 dinara. Prijave putem telefona 024/ 553-115 ili osobno na Dječjem odjelu.

Dobro nam došli!