6.11.2013.

IZVUČENI POBJEDNICI NACIONALNOG KVIZA ZA POTICANJE ČITANJA

Ana Mandić iz Subotice i Filip Skenderović iz Male Bosne putuju u Zagreb!

I ove godine Gradska knjižnica Subotica priključilase provođenju Nacionalnog kviza za poticanje čitanja „Pročitaj tri dnevnika i pobijedi“ koji organiziraju Knjižnice grada Zagreba. Veliki broj učenika iz Subotice i okolice se upustio u avanturu čitanja tri dnevnika i svi su pobijedili jer su obogatili i oplemenili svoje djetinjstvo izvrsnim štivom.

Ana Mandić iz OŠ „Matko Vuković“ u Subotica i Filip Skenderović iz OŠ „Ivan Milutinović“ u Maloj Bosni dobitnici su glavne nagrade – putovanja na sajam knjiga Interliber 2013. u Zagreb na završnu svečanost i svečanu dodjelu nagrada koja će biti održana u petak, 15. studenog 2013. godine. Ova informacija je objavljena na web portalu Knjižnica grada Zagreba  http://www.kgz.hr/default.aspx?id=1621.

Utješne nagrade za sudionike kviza izvučene su u Subotici, te su spremljeni darovi – knjige i časopisi – za sljedeće učenike:

1. Vanja Vujković Bukvin, OŠ „Ivan Milutinović“ Subotica

2. Alen Gabrić, OŠ „Matko Vuković“ Subotica

3. Dijana Gabrić, OŠ „Pionir“, Stari Žednik

4. Snežana Lulić, OŠ „Ivan Milutinović“ Mala Bosna

5. Kristina Crnković, OŠ „Matija Gubec“ Tavankut

6. Dorja Kujundžić, OŠ „Matko Vuković“ Subotica

7. Mladen Bako, OŠ „Vladimir Nazor“ Đurđin

8. Tomislav Huska, OŠ „Ivan Milutinović“ Subotica

9. Tereza Kujundžić, OŠ „Matko Vuković“ Subotica

10. Nađa Kovač, OŠ „Ivan Milutinović“ Mala Bosna

11. Luka Crvenković, OŠ „Vladimir Nazor“ Đurđin

12. Dominik Skenderović, OŠ „Matija Gubec“ Tavankut

13. Davorin Mamužić, OŠ „Pionir“ Stari Žednik.

Svim školama i djeci koja su ove godine sudjelovala u poticajnom i korisnom kvizu još jednom zahvaljujemo na suradnji i poručujemo im da se uključe i sljedeće godine za koju se spremaju nove teme, knjige i zadatci!