10.11.2013.

Raspored rada čitaonice i kulturni program za razdoblje od 11. do 17. studenog 2013. godine

Zbog obilježavanja državnog praznika, u ponedjeljak, 11. studenog 2013. godine, Gradska knjižnica neće raditi.

U srijedu, 13. studenog 2013. godine, u 19 sati u čitaonici Znanstvenog odjela bit će održano predavanje „Uloga Srbije u Prvom svjetskom ratu“. Čitaonica će s korisnicima raditi do 18.30 sati.

U petak, 15. studenog 2013. godine, u čitaonici Znanstvenog odjela s početkom u 19 sati bit će održan literarni program koji organizira „Életjel“. Gost večeri je Zoltán Illés. Čitaonica će s korisnicima raditi do 18 sati.