15.11.2013.

Predstavljanje knjige „Đavolji potpis” Dušana Vulete

Srdačno Vas pozivamo na predstavljanje knjige „Đavolji potpis” Dušana Vulete koje će biti održano u petak, 22. studenog 2013. godine, u 19.30 sati u čitaonici Gradske knjižnice Subotica. O knjizi će osim autora govoriti i profesor književnosti Marija Ilić. Moderator večeri je Sanja Vasić, knjižničarka-informatorica.

Dušan Vuleta, rođen 1971. godine u Novom Sadu, školovao se u Rumi i Novom Sadu. Studij medicine završio je na Medicinskom fakultetu u rodnome gradu. Specijalist je ginekologije i akušerstva i subspecijalist endokrinologije.

Roman „Đavolji potpis” je jedna vrsta medicinskog trilera s primjesama fantastike koji se bavi sudbinom nekoliko junaka. Likovi se nalaze u različitim ustanovama, jedan je s traumatičnim i ekstremnim posljedicama nakon pokušaja samoubojstva, drugi s mentalnim problemima itd.

Dobro nam došli!