18.11.2013.

Raspored rada čitaonice i kulturni program za razdoblje od 18. do 24. studenog 2013. godine

U četvrtak, 21. studenog 2013. godine, u čitaonici Gradske knjižnice s početkom u 19 sati bit će održana svečanost „Svjetlost u kalendarima” u povodu proslave Milanskog edikta. Čitaonica će s korisnicima raditi do 18.30 sati.

U petak, 22. studenog 2013. godine, u 19.30 sati u čitaonici Gradske knjižnice bit će predstavljena knjiga Dušana Vulete „Đavolji potpis”. Pored autora o knjizi će govoriti i Marija Ilić, profesorica književnosti. Moderator večeri je Sanja Vasić, knjižničarka-informatorica. Čitaonica će s korisnicima raditi do 19 sati.

Dobro nam došli!