1.12.2013.

Raspored rada čitaonice i kulturni program za razdoblje od 2. do 8. prosinca 2013. godine

Srdačno Vas pozivamo na predstavljanje knjige „Kuharski dnevnik bebe Marte” autorice dr. Marije Mandić u srijedu, 4. prosinca 2013. godine, u čitaonici Znanstvenog odjela s početkom u 19.30 sati. Pored autorice o knjizi će govoriti i prim. dr. med. Terezija A. Matarić, onkologinja, kao i dr. med. Agota Polivka, pedijatrica. Čitaonica će s korisnicima raditi do 18.30 sati.

U četvrtak, 5. prosinca 2013. godine s početkom u 18 sati u čitaonici Znanstvenog odjela Vladanka Cvetković predstavit će svoj dosadašnji književni opus. Čitaonica će s korisnicima raditi do 17.30 sati.

Izložba mladih stvaratelja u povodu 100. obljetnice rođenja pesnika Sándora Weöresa „Vizuelizacija poezije” bit će otvorena u petak, 6. prosinca 2013. godine, u Izložbenoj dvorani Gradske knjižnice u 18 sati.

Dobro nam došli!