10.12.2013.

U susret knjizi i izložbi „Generacija 1928”

Predstavljanje knjige „Generacija 1928” i otvorenje istoimene izložbe bit će održanо 12. prosinca u 18 sati u čitaonici Gradske knjižnice Subotica.

Knjiga „Generacija 1928” je podsjećanje na životni put i stvaralaštvo istaknutih umjetnika Lászlóa Kopeczkyja, Zoltána Kalapisa, Ferenca Kalmára, Imrea Vinklera, Zoltána Dévavárija, Ferenca Fehéra, Ácsa Károlya, Imrea Sáfránya i Géze Vukovicsa.

Gosti večeri su János Bányai, Emőke Berényi, Kornélia Faragó, Ildikó Lovas i Gábor Virág.