15.12.2013.

Raspored rada čitaonice i kulturni program za razdoblje od 16. do 22. prosinca 2013. godine

Predstavljanje knjige Dragomira Lajšića „Svi turski sultani“ bit će održano u srijedu, 18. prosinca 2013. godine, u čitaonici Gradske knjižnice Subotica s početkom u 19 sati. Pored autora o knjizi će govoriti i Ibrahim Rustemović, predsjednik Muslimansko-bošnjačkog kulturnog centra u Subotici. Čitaonica će s korisnicima raditi do 18,30 sati.

U četvrtak, 19. prosinca 2013. godine, u čitaonici Gradske knjižnice Subotica Znanstveno društvo vojvođanskih Mađara promovirat će zbornik radova „Dan mađarske znanosti u Vojvodini – 2012“. Početak programa je u 19 sati. Čitaonica će primati stranke do 18,30 sati.

U petak, 20. prosinca 2013. godine, u čitaonici Gradske knjižnice Subotica bit će održan flamenko koncert. Koncert je zakazan za 19,30 sati. Toga dana čitaonica će za korisnike biti otvorena do 19 sati.

Dobro nam došli!