23.12.2013.

Raspored rada čitaonice i kulturni program za razdoblje od 23. do 29. prosinca 2013. godine

U ponedjeljak, 23. prosinca 2013. godine, u čitaonici Znanstvenogodjela s početkom u 19 sati Angelina Petrović predstavit će svoju novu knjigu „Koža“. Pored autorice o knjizi će govoriti Dijana Stevanović Uherek i Miodrag Jakšić. Čitaonica će sa korisnicima raditi do 18 sati.

Na Badnji dan, 24. prosinca 2013. godine odjeli Gradske knjižnice Subotica bit će otvoreni do 12 sati.

U srijedu, 25. prosinca 2013. godine, kada vjernici rimokatoličke vjeroispovjesti proslavljaju Božić, Gradska knjižnica Subotica neće raditi.

U organizaciji Kluba ljubitelja umjetnosti „Életjel“ u petak, 27. prosinca 2013. godine, u čitaonici Znanstvenog odjela bit će održan Božićni program. Početak je u 19 sati. Toga dana će čitaonica za korisnikebiti otvorena do 18 sati.

U subotu, 28. prosinca 2013. godine s početkom u 17 sati u čitaonici Znanstvenog odjelabit će održana subotička premijera prvog dugometražnog bunjevačkog igranog filma „Roko i Jula“ koji je po motivima Shakespeareovog čuvenog djela „Romeo i Julija“ adaptirao i režirao Rajko Ljubić.

Dobro nam došli!