26.12.2013.

Najljepši dar za Dječji odjel

Novogodišnje i božićno vrijeme je vrijeme međusobnog darivanja.
Zahvaljujući plemenitosti roditelja djevojčice Nike, koja je vjerna članicaDječjegodjela, Gradska knjižnica Subotica dobila je na dar najnovije slikovnice za najmlađe čitatelje. Knjige mekanice, knjižice s lutkicom za prst, priče za mališane i edicija knjiga o Medi uskoro će se nalaziti na policama Knjižnice i čekati svoje prve čitatelje da ih posude i pročitaju.
Naši sugrađani su pokazali da imaju dobra i osjećajna srca, te im se Knjižnica iskreno zahvaljuje kao i, vjerujemo, svi naši korisnici.
Riječ pohvale upućujemo i Nakladničkoj kući „Vulkančić” zbog susretljivosti i poduzetnosti.