19.1.2014.

Raspored rada čitaonice i kulturni program za razdoblje od 20. do 26. siječnja 2014. godine

U organizaciji Kluba ljubitelja umjetnosti „Életjel“ u utorak, 21. siječnja, u čitaonici Znanstvenog odjela s početkom u 19 sati održat će se „Dani mađarske kulture“. Toga dana će čitaonica za korisnike biti otvorena do 18 sati.

„Pučka kasina 1878“ organizira razgovore posvećene biskupu Ivanu Antunoviću u četvrtak, 23. siječnja, u čitaonici Znanstvenog odjela. Početak je u 19 sati. Čitaonica će za korisnike raditi do 18.30 sati.

Dobro nam došli!