26.1.2014.

Raspored rada čitaonice i kulturni program za razdoblje od 27. siječnja do 2. veljače 2014. godine

Predavanje na temu promocije turizma bit će održano u četvrtak, 30. siječnja, u čitaonici Znanstvenog odjela s početkom u 19 sati. Predavanje će biti na mađarskom jeziku. Čitaonica će s korisnicima raditi do 18,30 sati.

U petak, 31.siječnja s početkom u 17 sati, u čitaonici Znanstvenog odjela bit ćepredstavljena knjiga „Lica vremena“ Olge Kovačev Ninkov. Gradska knjižnica Subotica je knjigu „Lica vremena“ proglasila najboljom zavičajnom knjigom 2013. godine. Olga Kovačev Ninkov je povijesničarka umjetnosti i radi kao viša kustosica u Gradskom muzeju. Pored autorice o knjizi će govoriti i Irina Subotić, povijesničarkaumjetnosti i recenzentica knjige, kao i Svetlana Ždrnja, akademska slikarica. Korisnici će čitaonicu Znanstvenogodjela moći koristiti do 16 sati.

Dobro nam došli!