9.2.2014.

Raspored rada čitaonice i kulturni program za razdoblje od 10. do 16. veljače 2014. godine

Klub ljubitelja umjetnosti „Életjel“ priredit će u srijedu, 12. veljače, poetsko-glazbenu večer posvećenu dječjim pjesmama u čitaonici Znanstvenog odjela s početkom u 19 sati. U istom prostoru bit će izložba dječjih crteža na temu četiri godišnja doba. Čitaonica će s korisnicima raditi do 18 sati.

U petak, 14. veljače, u čitaonici Znanstvenog odjela u 19 sati bit će održano predavanje o promoviranju turizma. Predavanje će biti na mađarskom jeziku. Čitaonica će s korisnicima raditi do 18.30 sati.

Dobro nam došli!