23.2.2014.

Raspored rada čitaonice i kulturni program za razdoblje od 24. veljače do 2. ožujka 2014. godine

Predstavljanje kuhara „Bundevara“ autorice Jasmine Latinović bit će održan u utorak, 25. veljače, u čitaonici Znanstvenog odjela s početkom u 19 sati. Pored autorice o knjizi će govoriti i Vladimir Sretenović, fotograf. Čitaonica će toga dana s korisnicima raditi do 18,30 sati.

Predavanje na temu promoviranja turizma bit će održano usrijedu, 26. veljače, u čitaonici Znanstvenog odjela. Početak je u 19 sati. Predavanje će biti na mađarskom jeziku. Čitaonica će za korisnike biti otvorena do 18,30 sati.

Općinska smotra recitatora bit će održana u četvrtak, 27. veljače 2014. godine s početkom u 9 sati u čitaonici Znanstvenog odjela.

Orijentacioni raspored smotre recitatora (na srpskom, hrvatskom i mađarskom jeziku, te na drugim jezicima nacionalnih zajednica):
- od 9,00 do 10,30 sati niži uzrast (učenici od I.-IV. razreda osnovne škole)

- od 10,30 do 12,00 sati srednji uzrast (učenici od V.-VIII. razreda osnovne škole)

- od 12,00 sati stariji uzrast (učenici srednje škole).

U organizaciji usmenih književnih novina „Életjel“ i kluba ljubitelja umjetnosti„Géza Chat“ u četvrtak, 27. veljače, u čitaonici Znanstvenog odjela s početkom u 19 satibit će održan recital poezije pod nazivom „Vidici“. Čitaonica će korisnicima biti na raspolaganju do 18 sati.

Dobro nam došli!