7.4.2014.

Raspored rada čitaonice i kulturni program za razdoblje od 7. do 13. travnja 2014. godine

Srdačno Vas očekujemo 8. travnja 2014. godine u 18 sati u čitaonici Gradske knjižnice Subotica na predstavljanju zbirke poezije za djecuTulipan srebrne boje. Knjiga je namijenjena recitatorima. Gosti večeri su: Győző Bordás, urednik zbirke, Olga Molnár Krekity, recenzentica, Viktória Szalma, ilustratorica knjige te recitatori „Életjela”. Čitaonica će s korisnicima raditi do 17 sati.

U čitaonici Znanstvenog odjela u srijedu, 9. travnja bit će održano predstavljanje knjige „Tragom saživota“ prof. dr. Katalin Káich. Početakje u 18 sati. Pored autorice o knjizi će govoriti i Zoran Maksimović, ravnatelj Kazališnog muzeja Vojvodine i Ljubica Ristovski, ravnateljica Narodnog kazališta Subotica. Čitaonica će korisnicima biti na raspolaganju do 17,30 sati.

U četvrtak, 10. travnja, u čitaonici Znanstvenog odjela s početkom u 19 sati bit će održano predavanje na temu promoviranja turizma. Predavanje će biti na mađarskom jeziku. Čitaonica će s korisnicima raditi do 18,30 sati.

Predstavljanje knjige „Indijsko kazalište, tradicija i aktivizam“ dr. Milene Dragićević Šešić, bit će održano u petak, 11. travnja, u čitaonici Znanstvenog odjela. Početak je u 18 sati. Pored autorice o knjizi će govoriti i dr. Darko Lukić, dramaturg i dr. Tatjana Dadić-Dinulović, teoretičarka scenskog dizajna. Čitaonica će za korisnike biti otvorena do 17 sati.

U subotu, 12. travnja na Dječjemodjelu bit će organizirane Uskrsne kreativne radionice za djecu. Početak je u 9 i u 11 sati. Broj mjesta je ograničen zbog kvaliteta rada s djecom.Cijena radionice je 150 din. Prijavite se na vrijeme,osobno na Dječjemodjelu ili na broj telefona 553-115.

Dobro nam došli.