14.4.2014.

Raspored rada čitaonice i kulturni program za razdoblje od 14. do 20. travnja 2014. godine

Srdačno Vas pozivamo na otvorenje izložbe „Tijelo je križ duši“ keramičarke Edite Nemes Fekete koje će biti održano u srijedu, 16. travnja, u Galeriji knjižnice na Paliću s početkom u 18 sati. Djela koja će biti izložena inspirirana su Isusovim Križnim putem. Izložbu će otvoriti Emma Horváth a u programu će sudjelovati i recitatori Gordana Petkov i AttilaRizsányi.

U petak, 18. travnjana VelikipetakGradska knjižnica Subotica neće biti otvorena.

Dobro nam došli!