1.7.2014.

Ljetno radno vrijeme Gradske knjižnice Subotica

Poštovani sugrađani, u razdoblju od 1. srpnja do 31. kolovoza 2014. godine Posudbeni odjel za odrasle i Dječji odjel  ponedjeljkom, srijedom i petkom radit će od 7,30 do 15 sati a utorkom i četvrtkom od 12 do 19,30 sati.

Zavičajni odjel radit će od ponedjeljka do petka od 7,30 do 15 sati.

Čitaonica Znanstvenog odjela radit će od 7,30 do 19,30 sati. Publikacije Znanstvenog odjela se mogu posuditi ponedjeljkom, srijedom i petkom od 7,30 do 15 sati, a utorkom i četvrtkom od 12 do 19,30 sati.

Subotom nećemo raditi.

Hvala na razumijevanju!