31.7.2014.

Ljeto u Knjižnici

Dragi sugrađani!

Gradska knjižnica Subotica i ovog ljeta organizira„Ljeto u Knjižnici“ u okviru kojeg pokreće društvenu stranicu „uživo“ pod nazivom „Podijeljeno-Megosztva“. Bit će to nesvakidašnje večeri u dvorištu Gradske knjižnice Subotica, na kojima bi pozvani „poznanici“ pričali o svojim zanimanjima, interesiranjima, hobijima, putovanjima i slično uz glazbu i okrjepu iz ponude slastičarne „Ravel“. Ukoliko želite sudjelovati u ovimprogramima prijavite se putem FB profila Gradske bilioteke Subotica ili e-maila: subiblioteka@gmail.com.

Dodatne informacije možete dobiti i putem telefona: 063/11-60-941.

Koordinatorice programa su Sanja Vasić i Dorottya Bognár .

Podijelite s nama jednu večer ovog ljeta u okviru „Ljeta u Knjižnici”!