12.8.2014.

Predstavljanje knjige „Knjiga o Macurama“

Srdačno Vas pozivamo na predstavljanje knjige „Knjiga o Macurama“ koje će biti održano u srijedu, 13. kolovoza 2014. godine, s početkom u 20 sati u dvorištu Gradske knjižnice Subotica. „Knjiga o Macurama“ izišla je u izdanju Društva srpskih rodoslovaca „Podrijetlo“ i djelo je skupine autora. Naš sugrađanin Aleksandar Marinković, jedan od autora knjige, će nam uz razgovor predstaviti knjigu i rad Društva srpskih rodoslovaca „Podrijetlo“. Ako želite istražiti svoje podrijetlo ova večer je namijenjena upravo Vama. U slučaju kiše program će biti premješten u čitaonicu Znanstvenog odjela.

Dobro nam došli!