15.8.2014.

Sićušna lutkarska radionica

Dođite da u okviru „Ljeta u Knjižnici“ sImeldomVörös, glumicom Dječjeg kazališta u Subotici, skupa izradimo kazališne lutkice te u Knjižnici izvedemolutkarsku predstavu. Radionice će biti održavane od 20. do 22. kolovoza na Dječjem odjelu od 10 do 12 sati. Očekujemo djecu nižih razreda. Sudjelovanje na radionici se ne plaća. Rad se odvija na mađarskom jeziku. Zainteresirani se mogu prijaviti na broj telefona 063/11­69­269 ili osobno na Dječjem odjelu.

Dobro nam došli!