11.10.2014.

Ruske teme

Gradska knjižnica Subotica i Fondacija za omladinsku kulturu i stvaralaštvo „Danilo Kiš“ srdačno Vas pozivaju na poetsko-glazbeni recital „Ruske teme“ koji će biti održan u utorak, 14. listopada 2014. godine, u čitaonici Gradske knjižnice Subotica s početkom u 19 sati. U programu sudjeluju: Tatjana Segedinčev, viša arhivistkinja Povijesnog arhiva Subotica, crkveni zbor „Sveti Roman Melod“, Miloš Stanković, glumac Narodnog kazališta Subotica, Helena Milanković, balerina Omladinskog kulturno-umjetničkog centra „Mon Mirage“ i Brigitta Mészáros, učenica srednje Muzičke škole Subotica u klasi profesorice Tamare Marković. Moderatorica večeri je Sanja Vasić, informatorica Gradske knjižnice Subotica.

Dobro nam došli!