24.11.2014.

Raspored rada čitaonice Gradske knjižnice i kulturni program za razdoblje od 24. do 30. studenog 2014. godine

Učenici osnovnih škola „Matko Vuković” i „Ivan Milutinović” susresti će se s piscem Mladenom Kopjarom u srijedu, 26. studenog, u čitaonici Gradske knjižnice Subotica u 17 sati, a učenici subotičke gimnazije i Politehničke škole istoga dana na istome mjestu u 19 sati. Susret s piscem organizira Gradska knjižnica Subotica uz potporu Hrvatske matice iseljenika, Grada Subotica, Zavoda za kulturu vojvođanskih Hrvata i Hrvatskog nacionalnog vijeća. Čitaonica Znanstven ogodjela će korisnicima biti na raspolaganju do 16.30 sati.

Srdačno Vas pozivamo na predstavljanje knjiga „U pravu si al' baš me briga“ i „Akademija za srećologiju“ autorice Svetlane Kostić u petak, 28. studenog 2014. godine, u čitaonici Gradske knjižnice Subotica s početkom u 17 sati.

Istoga dana u 19.30 sati bit će održana književna večer posvećena književniku Istvánu Szathmáriju. Sugovornici će biti Éva Hózsa i Valéria Ágoston Pribilla. Sudjeluje Gréta Basity. Usluge čitaonice Znanstvenog odjela korisnicima će se pružati do 16.30 sati.

Dobro nam došli!