8.12.2014.

Raspored rada čitaonice Gradske knjižnice i kulturni program za razdoblje od 8. do 14. prosinca 2014. godine

Srdačno Vas pozivamo na predstavljanje knjige „Dosje Bogorodica“ novinara i književnika Vanje Bulića koje će biti održano u utorak, 9. prosinca 2014. godine s početkom u 19 sati u čitaonici Gradske knjižnice Subotica. Razgovor s autorom vodit će Sanja Vasić, informatorica Gradske knjižnice Subotica. Čitaonica Znanstvenog odjela će korisnicima biti na raspolaganju do 18.00 sati.

Njemačka udruga „Maria Teresiopolis“ organizira u četvrtak, 11. prosinca 2014. godine, adventski koncert mješovitih zborova. Koncert će biti održan u čitaonici Gradske knjižnice Subotica s početkom u 19 sati. Čitaonica Znanstvenog odjela će korisnicima biti na raspolaganju do 18.30 sati.

Srdačno Vas pozivamo na predstavljanje knjige „Zlatno drvo Evanđelja“ autora Batrića Ćalovića koje će biti održano u petak, 12. prosinca 2014. godine, s početkom u 19 sati u čitaonici Gradske knjižnice Subotica. Pored autora o knjizi će govoriti i recenzenti knjige povjesničari Pavle Orbović i Vladislav Đorđević. Tekstove iz knjige čitat će Dejan Šarković, glumac Kazališta mladih u Novom Sadu. Glazbenu pratnju pružit će Slobodan Telečki. Čitaonica Znanstvenog odjela će korisnicima biti na raspolaganju do 18.30 sati.

Božićna kreativna radionica za djecu uzrasta 6-12 biti će održana 13.12.2014. u terminima od 9 i 11 sati. Cijena radionice je 150 dinara. Potrebno je prijaviti se na vrijeme, osobno na Dječjem odjelu ili na broj telefona 553-115.

Dobro nam došli!