12.12.2014.

Kvalitetno besplatno obrazovanje za sve

Zanima vas povijest rock glazbe? Kriptografija? Kako da programirate auto-robota? Ili naučite kineski? Dođite u utorak u Gradsku knjižnicu Subotica i otkrijte kako brzo i kvalitetno ovladati novim vještinama!

Predavanje „Kvalitetno besplatno obrazovanje za sve“ bit će održano u utorak, 16. prosinca 2014. godine, s početkom u 12 sati u čitaonici Gradske knjižnice Subotica. Oja Krinulović, viši bibliotekar Sveučilišne knjižnice „Svetozar Marković“ predstavit će suvremene tendencije i kanale besplatnog obrazovanja dostupnog svim zainteresiranim građanima putem interneta. Ulaz je slobodan.

Dobro nam došli!