23.12.2014.

Raspored rada čitaonice i kulturni program za razdoblje od 22. do 28. prosinca 2014. godine

Pozivamo Vas na premijeru igrokaza „Al' u povjerenju“ u utorak, 23. prosinca 2014. godine, s početkom u 19 sati u čitaonicu Gradske knjižnice Subotica. Igrokaz su pripremili članovi OKUD „Mladost“ iz Subotice. Čitaonica će korisnicima biti na raspolaganju do 18.30 sati.

Na Badnji dan prema rimokatoličkom kalendaru, 24. prosinca 2014. godine, odjeli Gradske knjižnice će biti otvoreni do 12 sati.

U četvrtak, 25. prosinca 2014. godine, kada vjernici Rimokatoličke crkve proslavljaju Božić, Gradska knjižnica neće raditi.