28.12.2014.

Raspored rada čitaonice i kulturni program za razdoblje od 29. prosinca 2014. godine do 4. siječnja 2015. godine

U organizaciji Kluba ljubitelja umjetnosti „Életjel” u ponedjeljak, 29. prosinca 2014. godine, u čitaonici Znanstvenog odjela bit će održan svečani božićno-novogodišnji program. Istodobno bit će postavljena izložba crteža Imrea Molnára. Početak je u 19 sati, a čitaonica će korisnicima biti na raspolaganju do 18 sati.

Zbog održavanja godišnjeg sastanka kolektiva odjeli Gradske knjižnice Subotica će biti zatvoreni u utorak, 30. prosinca 2014. godine, od 12 do 13 sati. Hvala na razumijevanju.

Diána Kiss Miskolci održat će solistički koncert u čitaonici Znanstvenog odjela u utorak, 30. prosinca 2014. godine, s početkom u 19 sati. Čitaonica će biti otvorena do 18,30 sati.

U srijedu, 31. prosinca 2014. godine, odjeli Gradske knjižnice Subotica radit će do 12 sati s korisnicima.

U četvrtak, 1. siječnja, i u petak, 2. siječnja, 2015. godine Knjižnica neće raditi.

Sretna Vam i uspješna bila nova 2015. godina!