18.5.2015.

„Jedući srce žive zvijeri”

Srdačno Vas pozivamo na predstavljanje knjige Milovana Mikovića „Jedući srce žive zvijeri” koje će biti održano u petak, 22. svibnja 2015. godine u čitaonici Znanstvenog odjela Gradske knjižnice Subotica. O posljednjoj knjizi iz bogatog opusa pjesnika,publiciste, istraživača i dugogodišnjeg urednika većeg broja književnih časopisa govorit će prof. Ljiljana Žegarac – Tenjović, prof. Matija Molcer, prof. Boško Krstić i prof. Dragan Rokvić. Početak je u 19 sati.