3.6.2015.

Secesijska kreativna radionica za djecu

U povodu obilježavanja Svjetskog dana secesije na Dječjem odjelu Gradske knjižnice će u srijedu, 10. lipnja 2015. godine s početkom u 10 sati biti održana kreativna radionica za djecu. Uz pomoć informatorica Knjižnice djeca će se upoznati s osnovnim obilježjima secesije u Subotici te nakon toga izrađivati graničnike i razglednice sa ovim motivima. U radionici mogu sudjelovati djeca osnovnoškolske dobi i slobodna je za sve zainteresirane. Prijave se primaju putem telefona 553-115 ili osobno na Dječjem odjelu. Ova kreativna radionica uvrštena je u program obilježavanja III. Svjetskog dana secesije u Subotici.