24.9.2015.

Kolege Glembajevi

Dana 28. rujna 2015. godine s početkom u 19 sati, u čitaonici Gradske knjižnice Subotica bit će održana promocija knjige „Kolege Glembajevi” Damira Šitea, dipl. odvjetnika – izvršitelja. Pored autora, o knjizi će govoriti: Aleksandra Trešnjev, predsjednica Komore izvršitelja Srbije, Tamara Trajković, sutkinja Osnovnog suda u Subotici, Kalman Kuntić, povjesničar, Rita Fleis, knjižničarka Gradske knjižnice Subotica, Marinko Vuković, lektor i Ivet Jakša, samostalna suradnica u „Lyceum iuris“. Moderatorica književne večeri je Jelena Cvetić, knjižničarka Gradske knjižnice Subotica.