19.10.2015.

Izložba za jednu sliku i predstavljanje najnovijeg romana Milisava Savića „La sans pareille“

U ponedjeljak, 19. listopada 2015. godine, u Maloj galeriji Gradske knjižnice Subotica s početkom u 17 sati bit će otvorena IZLOŽBA ZA JEDNU SLIKU. Ovoga puta će na ovoj, već tradicionalnoj, postavci koju organizira subotička MODERNA, svoje djelo „Vrtoglavica“ izložiti Bojan Otašević. O stvaralaštvu Bojana Otaševića govorit će Draško Ređep i Mile Tasić.

Istoga dana u 19 sati u čitaonici Gradske knjižnice Subotica bit će predstavljen ljubavni roman s dodacima „La sans pareille“ Milisava Savića u nakladi AGORE. Ovim romanom, koji je već dobio nagradu Vukove zadužbine, autor nas vodi kroz dubinske rukavce neobične ljubavne priče koja se dešava tijekom jednog mističnog proljetnog putovanja Toskanom, koje je u stvari u pozadini jugoslovenskih ratova devedesetih.

Prisutne goste pozdravit će Dragan Rokvić, ravnatelj Gradske knjižnice Subotica, a moderator će biti Draško Ređep.