4.11.2015.

Objavljeni pobjednici Kviza „Putovanja do znanja”

Posredstvom Gradske knjižnice Subotica i ove godine je više od stotinu učenika koji nastavu pohađaju na hrvatskom jeziku u Subotici, Maloj Bosni, Tavankutu i Đurđinu sudjelovalo u Nacionalnom kvizu za poticanje čitanja „Putovanja do znanja” koji organiziraju Knjižnice grada Zagreba. Služeći se knjigama Mali fizičar Jasne Bagić Ljubičić i 77 kuhinjskih pokusa Milana Sikirice te ponuđenim on-line izvorima osnovci su popunili on-line upitnik na mrežnoj stranici Knjižnica grada Zagreba.

Dobitnici glavne nagrade su Katarina Piuković i Daniel Kujundžić, oboje iz OŠ „Matko Vuković” iz Subotice. Oni će putovati u Zagreb na završnu svečanost i izvlačenje nagrada koje će biti upriličeno u četvrtak, 12. studenog u Zagrebu, u kinu Europa, a posjetit će i Sajam knjiga INTERLIBER 2015. Ova informacija je objavljena na mrežnoj stranici Knjižnica grada Zagreba

Izvučene su i utješne nagrade, knjige:

1. Iva Kujundžić, OŠ „Matko Vuković” Subotica

2. Nikola Moravčić, OŠ „Matija Gubec” Tavankut

3. Katarina Ivković Ivandekić, OŠ „Vladimir Nazor” Đurđin

4. Ana Pančić, OŠ „Matko Vuković” Subotica

5. Luka Skenderović, OŠ „Matko Vuković” Subotica

6. Katarina Rudić, OŠ „Matija Gubec” Tavankut

7. Pere Skenderović, OŠ „Ivan Milutinović” Mala Bosna

8. Tomislav Ivanković, OŠ „Ivan Milutinović” Subotica

9. Anđela Kujundžić, OŠ „Matko Vuković” Subotica

10. Josipa Stantić, OŠ „Vladimir Nazor” Đurđin

11. Petra Benčik, OŠ „MatijaGubec”Tavankut

12. Dražen Lešnjaković, OŠ „Ivan Milutinović” Mala Bosna

13. Marko Kutuzov, OŠ „Matko Vuković” Subotica

Svim sudionicima ovog nadasve korisnog i interesantnog kviza veliko hvala uz poruku da nastave čitati i uključivati se u programe Gradske knjižnice Subotica.