5.11.2015.

Mađarski pisci na pokretnim slikama

Gradska knjižnica Subotica Vas poziva na projekciju filma Károlya Vicseka „Mađarski pisci na pokretnim slikama” i na razgovor koji će biti održani 05.11.2015. u 18.00 sati u čitaonici Gradske knjižnice Subotica. Sa gostima večeri Jánosom Dezsőom i Károlyom Vicsekom razgovarat će Gábor Virág.

Film će biti prikazan u okviru serijala projekcije filmova filmskog redatelja Károlya Vicseka „Mađarski pisci na pokretnim slikama”. Autorica serijala je Ildikó Lovas.