25.11.2015.

Otvorenje izložbe „Čitamo i pišemo s Annom Frank“

Pozivamo Vas na otvorenje izložbe „Čitamo i pišemo s Annom Frank“ koje će biti održano u subotu, 28. studenog 2015. godine, s početkom u 16 sati u čitaonici Gradske knjižnice Subotica. Izložbu će otvoriti ravnatelj Gradske knjižnice Subotica Dragan Rokvić, a o izložbi će govoriti predsjednik Jevrejske općine Subotica Róbert Szabados, suosnivačica mreže Terraforming i menadžerica programa za Srbiju u Kući Anne Frank Nevena Bajalica.

Edukativna izložba „Čitamo i pišemo s Annom Frank“ dio je projekta „Dani sjećanja“ koju organizira međunarodna mrežna organizacija Terraforming u suradnji s Narodnom knjižnicom Srbije i Kućom Anne Frank iz Amsterdama uz podršku delegacije Republike Srbije u Međunarodnoj alijansi za sjećanjena Holokaust.

Izložba će biti otvorena do 18. prosinca 2015. godine. Ako želite dovesti razred na edukativnu radionicu, molimo Vas da zakažete posjet na broj telefona 024/553-115 ili 063/11-60-941.