26.2.2016.

Оsam desetljeća „Klasja“

U petak, 4. ožujka 2016. godine, s početkom u 19 sati u Gradskoj knjižnici Subotica biti će prikazan tematski broj časopisa Klasje naših ravni u povodu 80. obljetnice od objavljivanja prvoga broja i prvoga sveska 1935. godine. Bibliografiju su izradili Uredništvo časopisa i suradnice iz Gradske knjižnice, te je u sunakladi tiskali. Bibliografija je urađena na 292. časopisne stranice i u cijelosti dostupna na internetskoj stranici: www.mh-subotica-klasje.com, zajedno sa brojevima i svescima tiskanim od 2010. godine.