24.5.2016.

BEZ PANIKE – književni tulum

U znak proslave Međunarodnog dana ručnika kao i najznačajnije knjige koju je ikada objavila velika nakladnička korporacija na Ursa Minoru i genija Douglasa Adamsa Vodič kroz galaksiju za autostopere, Književni klub Urlik i Gradska knjižnica Subotica organiziraju tulum BEZ PANIKE.

Pridružite nam se u petak, 27. svibnja, u 21 sat u Klein housu. Dođite da razgovaramo o odgovoru na konačno pitanje života, svemira i svega ostalog, da mašemo dupinima i slušamo pjesmu o janxici uz pangalaktički grglj rasturač.