11.7.2016.

O duhu otvorenosti – dimenzije misaonog nasljeđa Radomira Konstantinovića

Srdačno Vas pozivamo na predstavljanje zbornika „O duhu otvorenosti – dimenzije misaonog nasljeđa Radomira Konstantinovića”, koje će biti održano u Gradskoj knjižnici u utorak, 12. srpnja 2016. godine s početkom u 12 sati. Zbornik je objavljen u sunakladi subotičke Gradske knjižnice i sarajevskog University pressa.Istodobno bit će promoviran i novi broj časopisa „Rukovet”, u kojemu je objavljen i tekst Radomira Konstantinovića pod nazivom „Grad u kome sam se rodio”.

Na predstavljanju će govoriti dr. sc. Boško Kovačević, književnik Boško Krstić, urednica Zbornika dr. sc. Aleksandra Đurić Bosnić i ravnatelj Gradske knjižnice Subotica Dragan Rokvić.