27.9.2016.

Popis sudionika programa Kreativno pisanje

Na program Kreativno pisanje poslalo je svoj rad i samim tim se prijavilo 18 učenika. Naš posvećeni tim je obišao nekoliko srednjih škola u kojima je predstavljen ovaj program i pozvani učenici da se priključe. Hvala rukovodstvu škola i profesorima književnosti na srdačnom prijamu i suradnji koja je doprinijela ovako lijepom broju prijavljenih učenika. Program će početi 29.09.2016. s početkom u 18.00 sati u čitaonici Gradske knjižnice Subotica.

U programu Kreativno pisanje sudjelovat će sljedeći učenici:

Réka Balla

Nikoleta Dimitrov

Violetta Erdélyi

Dóra Halász

Klaudia Híres

Dávid Kovács

Éva Marx

Natália Milinkov

Enikő Nagy

Zsófia Pásztor

Bence Surányi

Dániel Szalma

Réka Szeles

Tamara Szobonya

Dóra Szűcs

Laura Tóth

Krisztina Tóth Ugyonka

Sztella Vajda

Sve vas srdačno očekujemo!

Fotografije: Edvárd Molnár