20.10.2016.

Predstavljanje knjige Istvána Hullóa „Ptice Palića - Palics madárvilága”

Srdačno Vas pozivamo na promociju knjige „Ptice Palića - Palics madárvilága” Istvána Hullóa koja će biti održana u ponedjeljak, 24. listopada 2016. godine, u 19.00 sati u čitaonici Gradske knjižnice Subotica. Moderator večeri je ravnatelj Gradske knjižnice Dragan Rokvić.

Knjiga „Ptice Palića - Palics madárvilága” dugo je očekivana i napose potrebna publikacija iz oblasti znanstveno-popularne literature namijenjena kako svim ljubiteljima prirode koji žele bliže upoznati svoju okolicu, njezinu povijest, razvoj i sadašnje stanje, tako i turistima koji pomoću ove bogato ilustrirane knjige s čitkim stručnim opisima o vrijednostima Palića mogu otkriti svijet ptica. Ova knjiga se može promatrati i kao album divnih fotografija koje su većinom djelo samog autora knjige Istvána Hullóa.

Srdačno Vas očekujemo!