16.11.2016.

Pjesnik Denis Kovač u Subotici i Monoštoru

Knjigu pjesama za djecu „Ajde mi čitaj” predstavit će u Subotici i Monoštoru autor pjesama i ilustracija Denis Kovač iz Zagreba, rodom iz Monoštora, koji radi u Knjižnicama grada Zagreba. Knjigu je tiskao u vlastitoj nakladi.

Subotičkoj vrtićkoj djeci knjiga će biti predstavljena u ponedjeljak, 21. studenog u 9 sati u vrtiću „Marija Petković Sunčica”, a u 10,30 sati u Gradskoj knjižnici Subotica učenicima nižih razreda osnovnih škola. U utorak, 22. studenog će se autor u svom rodnom mjestu, Monoštoru, u 12 sati družiti s djecom u Osnovnoj školi „22. oktobar”.

Susret organiziraju Hrvatsko nacionalno vijeće i Zavod za kulturu vojvođanskih Hrvata uz potporu Gradske knjižnice Subotica.