30.12.2011.

Raspust u knjižnici

Tijekom zimskog raspusta Gradska biblioteka sa Gradskim muzejem i Art kinom „Aleksandar Lifka" organizira igraonice od 11. do 13. siječnja 2012. godine sa početkom u 10 i 12 časova. Igraonice su namijenjene učenicima osnovnih škola. Sudjelovanje u igraonicama i posjet kinu je slobodan, ne naplaćuje se.

GRADSKA BIBLIOTEKA

Srijeda, 11. 01. 2012.

Radionice su u 10 i u 12 časova na Dječjem odjelu

Tema: U svijetu knjiga

Ograničen je broj mjesta te je potrebno ranije rezervirati.

Prijave se primaju putem telefona: 553-115 ili osobno na Dječjem odjelu.

Voditeljice radionica: Marijana Tenodi i Bernadica Ivanković

GRADSKI MUZEJ

Trg Sinagoge 3

Tel: 024-555-128

www.gradskimuzej.subotic.rs

Četvrtak, 12. 01. 2012. od 10 do 12 časova

Teme:

- Nacrtaj bicikl! naziv je tvoje zadaće nakon pogledane izložbe Grad biciklista - Povijesni, etnološki i umjetnički aspekti bicikla u Subotici.

- Kako se u povijesti izrađivalo posuđe? Prigoda je da se oprobaš u izradi posuđa i da inspiraciju nađeš u izložbi Stoljeća keramike - od neolita do srednjeg stoljeća.

Igraonicu vode: Izabella Berta, Ana Kovač, Judit Raffai, Mirjana Rodić.

Molimo vas ponesite bojice, škare i ljepak za papir.

ART KINO

Trg Žrtava fašizma 5

Tel: 531-991 i 527-110

Petak, 13. 01. 2012. filmovi iznenađenja

u 10 časova film na mađarskom, u 12 časova na srpskom jeziku.